مشاوره املاک

مشاوران املاک کندو در سه بخش اجاره، فروش و کلنگی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات به شما هستند.

مشاور املاک اجاره

مشاور املاک کندو در بخش اجاره، آموزش ديده و كاردان هستند و به خوبى درك مى كنند كه متقاضيان اجاره، نياز دارند بهترين ملك را در كوتاه ترين زمان ممكن بيابند از اين روى به فايلهاى منطقه تسلط كامل دارند و به دليل قدمت زياد ايران مسكن،با همه ى مالكان منطقه ارتباط خوب و مثبتى دارند. آنها با تخصص بالاى خود، هرگز وقت مشترى را نمى گيرند و ميزان رضايتمندى بالايى در بخش اجاره وجود دارد.

مشاور املاک فروش

مشاور املاک کندو در بخش فروش، با تجربه ى بالا و تسلط به قيمتها و فايلهاى منطقه، به خوبى مى دانند خريدار چه ملكى مى خواهد و با ميانجيگرى عادلانه، همه ى تلاش خود را مى كنند كه فروشنده و خريدار هر دو احساس برنده بودن داشته باشند.
آشنايى كامل اين مشاوران به علوم عمران، معمارى، حقوق و مديريت سبب شده كه همه ى جوانب ملك و ريز موارد قراردادها را بسنجند، بشناسند و درست و كامل عمل كنند.

مشاور املاک كلنگى

مشاور املاک کندو در بخش كلنگى به طوره ويژه فقط و فقط در اين بخش كار مى كنند و با آشنايى كامل به قوانين و آيين نامه ها و مصوبان به روز شهردارى و نظام مهندسى و غيره و با تسلط به اصول حرفه اى ساخت و ساز و نحوه ى سوده بودن يك پروژه، بهترين گزينه براى انتخاب سازندگان، مالكان ملك كلنگى، متقاضيان خريد كلنگى و متقاضيان مشاركت در ساخت هستند